Gizlilik Politikası

Websitemiz üzerinden erişim sağlamış olduğunuz içeriklerin telif hakkı Reklamlariengelleme.com‘a aittir.İzinsiz çoğaltılması yahut kaynak belirtilmeden kopyalanması yasaktır.Aksi takdirde cezai yaptırım uygulanacaktır.Reklamlariengelleme.com olarak site ziyaretçilerimizin haklarını ve gizliliğini korumaktayız.İnternet sitemiz üzerinden etkileşim hâlinde bulunan ziyaretçilerimizin güvenliğini sağlamaktayız.Aşağıdaki başlık ve konularda bunlar ayrıntılı bir şekilde yer almaktadır.

  • Yorum alanları
  • İletişim Sayfası
  • Facebook Sayfamız
  • Twitter Hesabımız
  • Youtube Hesabımız
  • Google Plus

Yorum Alanı

Reklamlariengelleme.com üzerinden yapılan her yorumlara eklenen kişisel bilgileriniz ve mail adresiniz üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır.İletişim formundaki mail zorunluluğu yorum alanları dışında sizlerle iletişim kurma gereği için talep edilmektedir.

İletişim Sayfası

Herhangi bir konuda reklamlariengelleme.com yönetici ve editörlerine doğrudan erişim ve talep için kullanılan bölümdür.İletişim formu üzerinden tarafımıza iletilecek her bilgi güvenliğiniz ve haklarınızı korumak amacıyla gizli tutulmaktadır.

Sosyal Ağlar ve Paylaşım

reklamlariengelleme.com olarak kullanmakta olduğumuz Facebook, Twitter, Youtube ve Google Plus hesaplarımız, bahsi geçen platformların sitelerinden tarafımızca açılan ve paylaşımlar yaptığımız online topluluk alanlarıdır.Bu platformlardan açılan hesaplar tamamen üreticilerin denetiminde olan güvenli bileşenlerdir. Burada reklamlariengelleme.com olarak; ilgili sosyal ağların gizlilik politikaları dışında farklı bir politikamız bulunmamaktadır. Bunun için aşağıdaki sayfaları ziyaret edebilirsiniz.